Ukončí Opava na Valašsku sérii sedmi proher v řadě?

Preview21.11.2017 | Redakce
Ve středu čeká opavské hokejisty již čtvrté venkovní utkání v řadě. Z těch předchozích tří odešli vždy poraženi, navíc dokázali proti silnému trojlístku Poruba – Šumperk – Hodonín vsítit dohromady jen dvě branky. Nyní ovšem přijde na řadu Valašské Meziříčí, na jehož ledě již Slezané zvládli letos zvítězit.

Stalo se tak 4. října, kdy se Opavští radovali z těsného triumfu v poměru 5:4. Na konci stejného měsíce pak hostili Bobry doma a to se pro změnu usmíval soupeř. Valašské Meziříčí poslední vzájemný mač vyhrálo podobně – 6:4.

Opavští hokejisté čekají na vítězství již dlouhých sedm zápasů. Poslední celek druholigové tabulky nabral na předposlední Kopřivnici nepříjemné manko jedenácti bodů, Valašské Meziříčí má pak na pátém fleku ještě další dva body k dobru. Odrazí se naši hráči na kluzišti tradičního účastníka soutěže, který v posledních dvou kolech nevsítil ani gól, k lepším zítřkům?

Pokud se na Valašsko nevydáte osobně, můžete sledovat alespoň textový on-line přenos. Na webové stránky našeho aktuálního soupeře se můžete podívat zde.

Duel, jenž startuje ve středečních 18 hodin, bude z pozice hlavního sudího řídit Filip Vrba. Asistovat mu budou pánové Bohuslav Maloušek a Henrich Král.


Aktuálně na webu