• sobota 13. března 2010
  • Daniel Bartonec

V neděli cestujeme do Hodonína, pojeďte s námi

"Naděje umírá poslední, budeme bojovat," slibuje Karel Suchánek. Opavský lodivod měl na mysli nedělní zápas 14. března v rámci prvního kola play off 2. hokejové ligy v Hodoníně. V tomto střetnutí již totiž nemohou hokejisté Slezanu zaváhat, jinak sezóna pro ně skončí. Pojeďte tedy s námi i VY na nedělní klání na led Drtičů. Rozhodli jsme se uspořádat výjezd vlakem téměř zadarmo - 100 Kč tam i zpět (na jízdenku se totiž přispěje z fanclubáckého fondu) a navíc VSTUPNÉ NA ZÁPAS BUDE ZDARMA (to se bude platit rovněž z fanclubáckého fondu). Případní zájemci, nechť se ozvou na emailu slezanekopava@seznam.cz. Podrobné info uvnitř článku.

Máte v neděli čas a zájem podstoupit cestu až na Jižní Moravu? Je to jen dobře, neboť opavští hokejisté budou v tomto klání potřebovat za každou cenu vaši hlasivkovou podporu. V Hodoníně totiž již nesmějí prohrát.

Odjezd z Opavy je v neděli 14. března ve 14:27 z Opavy Východ (příjezd do Hodonína je v 16:35) – PŘIJĎTE VČAS! Sraz bude ve 14:00 před budovou nádraží.

Po dojezdu do Hodonína je do začátku klání 25 minut, které nám budou bohatě stačit na cestu na místní zimní stadión, jež je vzdálen od nadráží cca 500 m.

A teď informace o ceně. Celkem by každý zúčastěný zaplatil za cestu tam i zpátky díky příspěvku z fanclubáckého fondu cca 100 Kč, což je nejlevnější možná varianta. Je-li bychom na tzv. jízdenku SONE+ (na tuto jednu jízdenku mohou jet 2 dospělí a tři děti v sobotu a v neděli kamkoliv po republice – v našem případě pojedeme na tuto jízdenku z Opavy do Hodonína a taky zpátky).

Nyní informace o spojích, kterými pojedeme:

Z Opavy Východ vyjíždíme v neděli ve 14:27. Čas příjezdu do Hodonína je 16:35.

Odjezd z Hodonína je pak nejpravděpodobnější v 19:42, do Opavy bychom pak dorazili ve 23:21.

UDĚLEJME TEDY NAŠIM HOKEJISTŮM SKVĚLOU ATMOSFÉRU A POMOŽMĚ JIM NAŠI PŘÍTOMNOSTÍ VYHRÁT NA LEDĚ SOUPEŘE.

Ještě jednou připomínáme, ať se případní zájemci ozvou na emailu slezanekopava@seznam.cz . Ať máme přehled, kolik by nás jelo. Díky!