, pondělí 21. 1. 2002

HC Senators Rosice

3:2

10.Nohel (Vavroch), 34.Kočara (Lhotský A., Mráz), 51.Vak (Bělohlávek) - 10.Harazim (Kašík), 37.Suchánek (Mikšan). vyloučení 4:7, využití 1:0. 1000 diváků. Střely na branku 39:42.

Hrachovina - Lhotský, Křetinský, Šefčík, Tůma, Urbanec, Petlák, Benárek, Kališ - Bělohlávek, Vak, Kučera - Beck, Šesták, Buďa - Drábek, Vavroch, Nohel - Šťastný, Mráz, Kočara.

Vlašánek - Galvas, Vosátko, Přibyla, Prokop, Vilášek, Chmělíř - Glabazňa, Brančík, Šebesta - Kašík, Harazim, Rozum - Suchánek, Najdek, Mikšan - Kříž, Sochorek.

Opava neuhrála ve Žďáru s místními Senátory ani bod, přestože jim byla více než vyrovnaným soupeřem. Na úvodním branku Harazima dokázal odpovědet Nohel za 18 vteřin, v polovině druhé půle poslal domácí do vedení další hráč, pamatující opavský dres, Vladimír Kočara.

Do druhé přestávky se však Opavě podařilo srovnat, po přihrávce Davida Mikšana se trefil Kamil Suchánek. Rozhodnutí přinesla třetí část. Při vyloučení Chmelíře skŕoval domácí Tomáš Vak a Opava ani přes závěrečný nápor a 18 střel v poslední třetině nedokázala vyrovnat.