Debakl ve Vítkovicích

• pondělí 08. ledna 2007
  • Tomáš Kubánek

O s t r a v a - Naprosto jasnou záležitostí bylo derby mezi dorostenci Vítkovic a Opavy. Slezan už v 9. minutě po druhé obdržené brance střídal gólmany, což však nepomohlo, a tak domácí pravidelně navyšovali své vedení. Gólem a asistencí se na vysokém vítězství Vítkovic podílel Petr Seidler, který se společně s Hruzíkem do ostravského klubu vrátil právě z hostování v Opavě. Dorostenci Slezanu tak nadále zůstávají na předposledním místě.

33. kolo, sobota 6. 1. 2007

HC Vítkovice

Branky: 9. Seidler (Slavík), 9. Hořínek (Kucsera, Polášek), 13. Bartoš (Seidler), 23. Kucsera (Kopel), 40. Kolouch (Kucsera), 52. Seidler (Bartoš). Rozhodčí: Hradil - Mrákava, Štěpán. Vyloučení: 6:7. Využití: 3:0. Diváků: 80.

Taťák - Slavík, Prokop, Polášek, Kopel, Krause, Hruzík, Kovář, Večeřa - Bartoš, Vrána, Seidler - Kolouch, Kucsera, Hořínek - Řehák, Krupa, Včíslák.

Kroček (9. Polonyi) - Koryčanský, Zacpálek, Dohnal, Michálek, Kukla, Chvostek - Musial, Vítek, Ondričko - Švajda, Žalčik, Machovič - Urban, Slanina, Baďura - Fišara, Koschatzký, Džemla.