Dorost v Třinci prohrál, a playoff se mu vzdaluje

• pátek 15. prosince 2006
  • Jaroslav Šindelář

O p a v a - Do zápase o šest bodů vstoupili Opavané zásluhou Ondričkova gólu lépe. Poté ale během dvou třetin domácí skóre otočili. Na začátku třetí třetiny snížil nejlepší opavský střelec Vítek na 3:2, jenže Třinec Slezanu vyrovnat nedovolil, a naopak čtyřmi góly změnil pro Opavu přijatelný rozdíl na debakl. Ten bude moci Slezan odčinit už v sobotu od 12 hodin, kdy na svém ledě přivítá Havířov.

29. kolo, čtvrtek 14. 12. 2006

HC Oceláři Třinec

7:3 (1:1, 2:0, 4:2)

Branky: 8. Pánik (Dóczy), 33. Marosz, 40. Toman M.(Dóczy, Pánik), 44. Martyčák J., 48. Marosz (Kania), 55. Pánik (Martyčák T.), 56. Bartek (Kubiš, Martyčák J.) - 6. Ondričko (Švajda), 41. Vítek (Kukla, Machovič), 53. Vítek (Hruzík). Rozhodčí: Šír - Barteček, Koliba. Vyloučení: 10:9, Toman (TRI) 10 OT. Využití: 3:2. Diváci: 80. Střely na branku: 44:24.

Labaj - Dóczy, Hastrman, Kaďorek, Kania, Ostrížek, Rajnoch, Toman J. - Bajtek, Kovalský, Kubiš, Marosz, Martyčák J., Martyčák T., Pánik, Rufer, Slovák, Toman M.

Polonyi - Chvostek, Hruzík, Koryčanský, Kukla, Michálek, Zacpálek, Žídek - Baďura, Fišara, Koschatzký, Machovič, Ondričko, Švajda, Urban, Vítek, Žalčik.