Dorostenci nestačili na Mountfield

• sobota 15. listopadu 2008
  • Filip Lefenda

Dorostenci HC Slezanu Opava prohráli v utkání 19. kola s hokejisty Českých Budějovic. V zápasu bylo k vidění mnoho vyloučených na obou stranách, oběma týmům se podařilo dvakrát svou výhodu muže v poli přetavit v branku. Po zápase se však radoval domácí Mountfield, který zvítězil 5:3 a připsal si tak další body do tabulky. Za Opavu skórovali Trčka(2) a Stloukal.

19. kolo, pátek 14. 11. 2008

HC Mountfield

Branky:5. Babka (Heřmánek), 13. Přibyl (Cifreund), 32. Přibyl (Babka), 37. Sekera (Heřmánek, Prokop), 58. Pesjak (Trummer) - 7. Stloukal (Matušinský), 46. Trčka (Šaur), 58. Trčka (Vaněk). Vyloučení:12:10. Využití:2:2.

Bláha - Kříž, Předota, Prokop, Heřmánek, Kolařík, Cifreund, Plášil - Koblasa, Přibyl, Babka - Sedlák, Švihálek, Rousek - Bárta, Sekera, Homolka - Trummer, Pesjak.

Machovský (41. Novák J.) - Hájek, Roupec, Mosler, Matušinský, Šaur, Lebeda, Opálek - Mikuda, Trčka, Vaněk, Piskoř, Uvíra, Novák, Březina, Kývala, Otipka, Máj, Stloukal.

Článek není k dispozici.