Druhá výhra dorostenců, tentokrát poražena Třebíč

• neděle 02. října 2005
  • Michal Berg

O p a v a - Přestože opavští dorostenci po první třetině prohrávali s poslední Třebíčí 1:2, zlepšený výkon v dalších částech zápasu přinesl otočení výsledku, druhou výhru v soutěži a postup na osmou příčku v tabulce. Opět se dařilo dvojici Blaga - Mlýnek, kterou tentokrát vyztužil z juniorky na výpomoc Bohumil Herman a hned přispěl nahrávkami na tři góly. Další zápas čeká dorostence v pondělí v Brně.

9. kolo, sobota 1. 10. 2005

SK Horácká Slavia Třebíč

Branky: 5. Mlýnek (Planovský, Herman), 30. Szewczyk (Vítek), 36. Mlýnek (Blaga, Herman), 36. Žídek, 59. Blaga (Mlýnek, Herman) - 12. Molák (Nykrmajer), 15. I. Novák (R. Novák, Adámek), 32. R. Novák (Berger). Rozhodčí: Klapetek - Hanzlík, Rychlý. Vyloučení: 5:7, navíc Švaříček 10 min. OT.. Využití: 0:1. Diváci: 85. Střely na branku: 36:36 .

Kroček - P. Čermák, Gulda, Kukla, Mrkva, Planovský, Žídek - Blaga, Dietrich, Hegedüš, Herman, Hudečka, Vítek, Kotala, Mlýnek, Szewczyk

Telecký - Berger, Čtveráček, Bartejs, R. Kadela, Vlček, Švaříček - Adámek, Horký, E. Kadela, Kesner, Molák, Němec, I. Novák, R. Novák, Nykrmajer