Dva vyrovnané zápasy opavských juniorů

• pondělí 27. února 2012

Jedna remíza a jedna prohra. To je bilance juniorů Slezanu z konce uplynulého týdne. V pátek si to Opavští rozdali se Vsetínem a byli to domácí hokejisté, kdo vstoupil lépe do zápasu. Skóre otevřel ve 12. minutě Jelen, jenže Vsetín dokázal dvěmi přesnými trefami stav otočit. Alespoň remízu 2:2 tak musel zachraňovat devět minut před koncem Džemla. V neděli pak Opava neuspěla na půdě Šumperka, tamější mladíci zvítězili 4:3. Opava je tak v tabulce na čtvrtém místě, ovšem o pouhý bod za dvojicí Přerov - Poruba.

36. kolo, pátek 24. 2. 2012

2:2 (1:0, 0:2, 1:0)

VHK ROBE Vsetín

Branky a nahrávky: 12. Jelen (Trčka), 51. Džemla (Havlíček) - 25. Medvedev (Koutník, Štrbík), 32. Klimek (Valentík, Medvedev). Rozhodčí: Doležel - Cik, Vožda. Vyloučení: 7:4. Využití: 0:1. Diváci: 50. Průběh utkání: 1:0, 1:2, 2:2.

Kober - Faksa, Bendík, Trčka, Vaněk, Březina, Ježek, Jelen, Svoboda, Boubeníček, Havlíček "C", Gulda, Džemla, Lichý, Chvěja, Vavřinčík

Svoboda - Valentík, Báchor, Kashaev, Zbranek, Zuzaník, Studený, Hradil - Štrbík, Tobola, Klimek, Koutník, Kývala, Neuwirth, Šimon, Medvedev