Gólová smršť v první třetině nasměrovala Opavu k vítězství

• pátek 03. února 2006
  • Tomáš Kubánek

B r n o - Čtyři branky opavského střelce Jana Weisse a dvě Tomáše Poloka rozhodly o přesvědčivém vítězství Slezanu v důležitém zápase s brněnským Ytongem. Ráz utkání daly už úvodní minuty, kterých stačilo Opavským necelých osm, aby si vybudovali obrovský čtyřgólový náskok. A ačkoliv už ve 22. minutě byl rozdíl skóre pouze jednobrankový, vyrovnání se domácí nedočkali.

42. kolo, čtvrtek 2. 2. 2006

HC Ytong Brno

3:6 (2:4, 1:1, 0:1)

Branky: 12. Sršen, 14. Sršen (Karšay, Štěpánek), 22. Cik (Němec, Galásek) - 4. Weiss (Černý), 6. Polok (Kocián, Herman), 7. Weiss (Chalupa, Koloničný), 8. Polok (Herman), 34. Weiss (Černý), 45. Weiss. Rozhodčí: Hodek - Dědek, Kašík. Vyloučení: 7:6. Využití: 0:1. V oslabení: 1:0. Diváci: 60.

Švaříček (7. Piloušek) - Bačák, Burzík, Cik, Dej, Černý, Ekl, Galásek, Horáček, Hudcovský, Karšay, Kroupa, Němec, Rusek, Sokolovskij, Sršen, Štěpánek, Václavovič, Vrba.

Krejčí - Huska, Kokavec, Koloničný, Plachký, Tichý, Trefil, Vrabel - Chalupa, L. Černý, Herman, Jurdič, Kocián, Kříž, Macíček, Polok, Tůma, Weiss, Wolf.