Junioři doma ostudně prohráli

• pondělí 09. ledna 2006
  • Tomáš Kubánek

K r a v a ř e - Opavští junioři nedokázali doma proti Karlovým Varům navázat na skvělý zápas s lídrem extraligy Kladnem a po velmi špatném výkonu zejména ve druhé třetině nadále míří pryč z play-offové šestky. Nepovedené utkání rozdrobilo příliš mnoho vyloučení, řada z nich neměla se sportem vůbec nic společného.

33. kolo, sobota 7. 1. 2006

HC Energie Karlovy Vary

Branky: 59. Polok (Weiss) - 3. Sedláček (Kloz, Bauer Jakub), 20. Zaťovič, 22. Budínský (Bušta, Hamerle), 30. Kuběna (Karpíšek, Gasparik), 39. Zaťovič (Gasparik), 40. Sláma (Hamerle, Bauer Jan). Rozhodčí: Mikula - Račák, Ondra. Vyloučení: 8:14, navíc Huska DKU, Wolf a Koloničný 5+DKU - Zaťovič 5+DKU. Využití: 1:3. Diváci: 400.

Supa (45. - 47. Krejčí) - Huska, Kokavec, Koloničný, Plachký, Tichý, Trefil, Vrabel - Chalupa, Černý, Fuks, Herman, Jurdič, Kocián, Kříž, Macíček, Polok, Tůma, Weiss, Wolf.

Jakubal - Boguský, Brňák, Karpíšek, Kloz, Mašek, Satora - Bauer Jakub, Bauer Jan, Budínský, Bušta, Gasparik, Hamerle, Kuběna, Sedláček, Sláma, Zaťovič, Zucker, Šnajdr.