Junioři opět těsně prohráli

• pátek 20. ledna 2006
  • Jaroslav Šindelář

O p a v a - Ani tentokrát se juniorům nepovedlo vstřelit více než jednu branku. Tu vstřelil v 57. minutě v oslabení Polok, ale na víc již domácí neměli čas, a hosté z Hradce Králové si tak pojistili vítězství 3:1 střelou do prázdné brány. Zajímavostí je bitka v závěrečné třetině, jíž se zúčastnili na obou stranách dva hráči. Rozhodčí tak v celém zápase udělil 146 trestných minut. Opavští klesli mimo pozice zaručující playoff. Ty si budou moci vybojovat už v sobotu, kdy zajíždějí na led Českých Budějovic.

37. kolo, čtvrtek 19. 1. 2006

1:3 (0:1, 0:0, 1:2)

Královští lvi Hradec Králové

Branky: 57. Polok (Černý, Weiss) - 4. Fiedler (Petr, Čermák), 43. Šejnoha (Petr), 60. Lučan. Rozhodčí: Šír - Brada, Hanzlík. Vyloučení: 8:10, navíc Weiss 10 minut, Kokavec, Koloničný - Černák, Dulovec 5+DKU. Využití: 0:1. V oslabení: 1:0. Diváci: 95. Střely na branku: 37:28.

Krejčí - Huska, Kokavec, Koloničný, Plachký, Tichý, Trefil, Vrabel - Chalupa, Černý, Fuks, Herman, Jurdič, Kocián, Kříž, Macíček, Polok, Tůma, Weiss, Wolf.

Tomíček - Burdych, Černák, Hanousek J., Hanousek M., Kotrč, Marša, Samec, Spudil - Dulovec, Dvořák, Čermák, Fiedler, Hloušek, Janoušek, Kohout, Lučan, Petr, Petružálek, Šejnoha, Šimoníček.