Konec nadějí na play-off dorostenců

• čtvrtek 23. února 2006
  • Tomáš Kubánek

Z l í n - Značně okleštěná sestava se vydala k zápasu naděje do Zlína. Opavské vedení podřídilo vše k dosažení nejdůležitějšího cíle, tedy postupu juniorů do play-off. A tak opory dorostu zůstaly v Opavě pro utkání se starší kategorií téhož klubu. Ostatní nedokázali vedoucímu celku moravské části vzorovat ani co se týče branek, ani v počtu střel. Ztráta na šestou Sarezu tak zůstala před posledním kolem na třech bodech, což znamená konec sezony pro opavské dorostence.

46. kolo, čtvrtek 23. 2. 2006

Berani Zlín

Branky: 21. Puna (Vlach, Jurík), 29. Vlach (Jurík, Vodák), 60 Jurík (Rachůnek, Puna). Vyloučení: 5:8. Využití: 1:0. Diváci: 79.

Sedláček - Andráši, Horák, Jordán, Jurásek, Musil, Vodák, Šenkeřík, Šimurda - Finsterle, Goiš, Jankovský, Jurík, Kadlčík, Křemeček, Michálek, Okál, Puna, Rachůnek, Vlach, Šoula.

Kučera - Gorčák, Gulda, Koryčanský, Kukla, Kysela, Mrkva - Džemla, Gebauer, Halász, Vítek, Kalina, Koschatzký, Kotala, Mlýnek, Szewczyk, Vlček.