MDO: Slezané sice ztratili náskok, i tak si ale ze Vsetína odvážejí vítězství

• čtvrtek 09. října 2014

Mladší dorostenci Opavy zajížděli k utkání devátého kola do Vsetína. Vstup vyšel lépe našim hráčů, kteří zásluhou dvou branek Frydrycha odskočili svému soupeři. Druhá perioda už nabídla góly na obou stranách, ve 32. minutě se znovu prosadil Frydrych, jenž dokázal využít početní výhodu. Těsně před koncem třetiny se povedlo Valachům snížit na rozdíl dvou branek, což jim vlilo novou krev do žil. Ve třetí části svěřenci trenéra Weintritta smazali náskok, nejprve se prosadil Janošek, jehož následně napodobil Ševčík. Poněvadž ve zbývajících minutách základní hrací doby branka nepadla, šlo se prodloužení. V něm bylo k vidění pouze vyloučení na opavské straně, to však průběh duelu neovlivnilo. Rozhodnout tak musely nájezdy. Rozvlnit síť se podařilo pouze Lukáši Frydrychovi, který vstřelil svůj čtvrtý gól v zápase a rozhodl tak o vítězství Opavanů.

9. kolo, čtvrtek 9. 10. 2014

VHK ROBE Vsetín

3:4sn (0:2, 1:1, 2:0 - 0:1)

Branky a nahrávky: 40. Půček (Ševčík, Dluhoš), 45. Janošek, 54. Ševčík (Klímek, Ondračka) - 7. Frydrych (Lelek), 9. Frydrych (Blecha, Kvasnica), 32. Frydrych (Lelek), rozhodující sam. nájezd Frydrych. Rozhodčí: Dobeš - Zetocha, Štěpánek. Vyloučení: 3:10, navíc Lelek (OPA) 10 min OT. Využití: 2:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 72. Střely na branku: 29:20. Průběh utkání: 0:3, 3:3, 3:4.

Kořenek - Dluhoš, Mikulenčák, Ondračka, Nadymáček, Kollár, Kamas, Ševčík - Koňařík, Brodek, Hrňa, Klímek, Gorás, Janošek, Půček, Paťava, Paroušek, Andris.

Mocher - Kroček, Mar, Kunc, Lelek, Tůček, Viktorin, Hadamczik - Pělucha, Blecha, Hilšer, Frydrych, Hudečka, Hladoník, Kvasnica, Bitomský, Beránek.