Mladší dorost podlehl doma Havířovu

• neděle 08. ledna 2012

Ačkoliv opavští mladíci svého soupeře přestříleli poměrem 45:23, z plného bodového zisku se radují hokejisté Havířova. Ti si z Opavy odvážejí výhru díky skvělému nástupu do utkání. Již ve druhé minutě vedli hosté o dvě branky. Za domácí v osmé minutě snížil Ondruch, ovšem netrvalo to dlouho a Havířov přidal v krátkém sledu další dvě přesné trefy. V prostřední periodě se opavští hráči dotáhli na rozdíl jedné branky, kýženého vyrovnání se však i přes herní převahu nedočkali. Hosté tak v poslední minutě pečetili stav na konečných 3:5.

22. kolo, neděle 8. 1. 2012

3:5 (1:4, 2:0, 0:1)

Branky a nahrávky: 8. Ondruch, 22. Krupa (Stuchlík), 35. Hartmann (Borunský, Hendrych) - 1. Pořízek (Bednář, Fejko), 2. Polak (Kotala), 9. Fejko, 11. Pořízek, 60. Kotala. Rozhodčí: Golaň - Bala, Krakovčík. Vyloučení: 6:8. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 93. Střely na branku: 45:23. Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:4, 3:4, 3:5.

Marek (11. Drnda) - Blaževič, Borunský, Dreljuš, Hartmann, Hendrych, Hlačík, Hlísta, Klement, Krupa, Monczmann, Nardelli, Olšr, Ondruch, Ostřanský, Rousek, Stuchlík, Zbytek

Šimeček - Bednář, Beneš, Chroboček, Fejko, Gajdoš, Heinzl, Holeš, Ďurkáč, Kiss, Kotala, Kurovský, Mareček, Medve, Pacas, Polak, Pořízek, Trombik