Mladší dorost přehrál Vsetín a vybojoval důležité vítězství

• neděle 04. ledna 2015
  • Lukáš Jasoněk

K r a v a ř e - Opavští mladší dorostenci, kteří hájí extraligovou příslušnost, se dnes v pravé poledne v Kravařích utkali s výběrem Vsetína. Opavské naděje si hned v úvodní třetině vypracovaly dvoubrankový náskok, který si vzhledem k bezgólové druhé periodě přinesly do závěrečné části. V té se však valašskému soupeři v rozmezí necelých dvou minut podařilo dvoubrankové manko smazat. Opavští mladíci si však body vzít nenechali a zásluhou dalších dvou branek Frydrycha slaví cenné vítězství.

26. kolo, neděle 4. 1. 2015

4:2 (2:0, 0:0, 2:2)

VHK ROBE Vsetín

Branky a nahrávky: 11. Hilšer (Bitomský), 19. Hladoník (Kvasnica), 49. Frydrych (Hladoník), 60. Frydrych - 43. Zetocha (Kristek), 44. Ševčík. Rozhodčí: Janda - Binar, Lasák. Vyloučení: 2:4, navíc Kunc (OPA) - Kollár (VSE) oba 10 min. OT. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 130. Střely na branku: 37:30. Průběh utkání: 2:0, 2:2, 4:2.

Mocher - Kroček, Mar, Kunc, Lelek, Hadamczik - Pělucha, Hilšer, Frydrych, Hudečka, Hladoník, Kvasnica, Věntus, Adamczyk, Bitomský.

Sachr - Mikulenčák, Ondračka, Ševčík, Kollár, Nadymáček - Koňařík, Zetocha, Paroušek, Hrňa, Kristek, Klímek, Gorás, Vilém, Fajkus, Paťava, Štědrý.