Mladší dorost uzavřel základní část vítězstvím v Porubě

Zápas7.12.2017 | Redakce
Svůj poslední zápas před nadstavbou odehráli mladší dorostenci v oslabeném složení na ledě nedaleké Poruby, duel, z něhož měl trenér Imlauf trochu obavy, ale nakonec zvládli na výbornou. Rezervu ostravského týmu zdolali naši mladíci jasně 5:1.
16.kolo, neděle 3.12.2017
1:5(0:2, 0:1, 1:2)
Branky a nahrávky: 58. Elbl – 7. Hon (Horný), 18. Horný (Hradil), 39. Zelinka (Černý, Hon), 41. Horný, 54. Hon (Pomp). Rozhodčí: Moravec – Bala. Vyloučení: 1:4. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 56. Průběh utkání: 0:5, 1:5.
HC RT Torax Poruba B:
HC Slezan Opava: Zamazal – Adamczyk, Lhotský, Nádeníček, Hartmann, Pomp – Tomsa, Hon, Černý, Zelinka, Zelenka, Horný, Hradil, Haasová

Ohlasy trenérů

Ladislav Imlauf (HK Opava):
Přijeli jsme v oslabené sestavě, takže průběhu zápasu jsem se trochu obával. Naštěstí se nám podařilo dát dva rychlé góly, což nás malinko uklidnilo. Zápas jsme nakonec zvládli bez problémů. Doufám, že do nadstavby půjdeme v kompletním složení, protože někteří kluci by mohli dostat šanci i ve starším dorostu, a tak bychom za ně museli hledat náhrady. Myslím si, že druhá skupina je kvalitnější než naše, a tak každý zápas bude určitě velmi náročný a bude rozhodovat aktuální forma.


Aktuálně na webu