Mladší dorostenci v Třinci vedli, nakonec ale prohráli

• pondělí 30. září 2013
  • Redakce

Mladší dorost opavského Slezanu změřil v neděli síly s třineckými Oceláři. Úvod zápasu Opavě vyšel, když skóre otevřel Štěpánek, domácí však stihli ještě do konce první třetiny srovnat. Ve druhém dějství gól nepadl, ale na začátku třetí části Třinec dvěma góly v rozmezí dvou minut strhl vedení na svou stranu. I když poté Bohanos snížil na 3:2, domácí Bárci v závěru korigoval skóre na konečných 4:2.

6. kolo, neděle 29. 9. 2013

HC Oceláři Třinec

4:2 (1:1, 0:0, 3:1)

Branky a nahrávky: 20. Stuchlík (Hladoník, Valíček), 42. Kalus (Kaukič), 43. Molin (Rufer), 54. Bárci (Molin) – 8. Štěpánek (Frydrych), 52. Bohanos (Kvasnica). Vyloučení: 3:6. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 101. Střely na branku: 62:16. Průběh utkání: 0:1, 3:1, 3:2, 4:2.

Ovčaří – Mach, Radzienciak, Valiček, Krása,Imrich, Rufer - Kaukič, Roman, Hrehorčák, Kalus, Stuchlík, Bárci, Matějka, Molin, Hladoník.

Huzlík – Kupka, Cibulka, Štěpánek, Lelek, Janošek, Šafařčík, Hadamczik, Bohanos, Fedor, Langer, Fajkus, Hladoník Alex, Kvasnica, Kosina, Zajíc, Dohner.

V úvodu zápasu se opavským hráčům podařilo vstřelit první branku, když Radim Štěpánek poslal puk za záda třineckého brankáře. Ocelářům se podařilo vyrovnat tři vteřiny před sirénou, když se po nahrávkách Hladonika a Valíčka trefil Lukáš Stuchlík.

Celou druhou dvacetiminutovku domácí nepustili soupeře ze třetiny, přesto se jim nepodařilo vsítit branku. Celkem vyslali na brankáře Huzlíka během celého zápasu neuvěřitelných 62 střel, ale ten držel dlouho svůj tým nad vodou.

Jan Kalus a o minutu později zvýšil na 3:1 Dominik Molin. V polovině třetí třetiny snížil Svatopluk Bahanos na rozdíl jedné branky, ale Třinec drama nedopustil, když gólovou tečku udělal Radim Bárci, jenž upravil na konečných 4:2.