Opavští padli v Novém Jičíně, rozhodla třetí třetina

• úterý 16. srpna 2016
  • Redakce

Hokejisté opavského Slezanu se přesně po týdenní výhře nad Novým Jičínem vydali na led stejného soupeře. Tam ale tvrdě narazili. Opava po první třetině prohrávala, ve druhé části sice skóre otočila díky trefám Beneše a Galvase, ale to bylo z její strany vše.

přát., úterý 16. 8. 2016

Ďáblové Nový Jičín

5:2 (1:0, 0:2, 4:0)

Branky a nahrávky: . Vyloučení: 4:3. Využití: 1:1. Průběh utkání: 1:0, 1:2, 5:2.

Wanecki – Mosler, Holík, Šindelář, Slavík, Galvas, T. Černý, Vrabel, Tůma – Wolf, Polok, Trčka – Česlík, Pavelek, Herman – Grygar, Rousek – Štindl, Chomič, Beneš.

Ve třetí třetině totiž Opavští nakoupili hned čtyři góly. O dva z nich se postaral bývalý dlouholetý útočník Slezanu Ivo Kocián, který novojičínský výběr nedávno posílil.

„Prohráli jsme, takže s naším výkonem samozřejmě nejsem moc spokojený. Byly tam dobré i špatné věci, ale je to teprve příprava. Jedeme dál,“ řekl krátce opavský trenér Pavel Hulva.