SDO: Slezané vyloupili přerovské doupě a slaví zisk dvou bodů

• neděle 01. února 2015

Starší dorostenci opavského Slezanu dnes ke svému utkání zajížděli do Přerova, aby se utkali s tamními Zubry. Gólový účet zápasu otevřel v pětadvacáté minutě Blecha, na kterého za šest minut navázal Kvasnica. Tento náskok ovšem smazal dvěma přesnými zásahy Hotěk a obrat dokonal Kubíček. Ve třetí tercie se Opavanům podařilo srovnat, šťastným střelcem se stal Dyba. Jelikož o vítězi nerozhodl zbytek třetí periody a prodloužení, přišly na řadu samostané nájezdy. V této disciplíně vystřelil výhru svému celku Marek Kažimír a bylo rozhodnuto.

30. kolo, neděle 1. 2. 2015

HC ZUBR Přerov

3:4sn (0:0, 3:2, 0:1)

Branky a nahrávky: 34. Hotěk (Navrátil, Heralt), 38. Hotěk (Gábriel, Rusňák), 39. Kubíček (Blahunek) – 25. Blecha (Borunský), 31. Kvasnica (Cibulka), 43. Dyba (Borunský), rozhodující nájezd Kažimír. Rozhodčí: Klimecký – Doleček, Novotná. Vyloučení: 1:6. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 59. Střely na branku: 29:17. Průběh utkání: 0:2, 3:2, 3:3, 3:4.

Schneider – Matuška, Rusňák, Gábriel, Hradila, Kenša, Klapal, Heralt, Zdráhal, Hotěk, Kubíček, Abrahám, Válek, Blahunek, Kolařík, Navrátil

Mocher – Černý, Kupka, Kažimír, Cibulka, Klement, Borunský, Rousek, Dyba, Rubý, Blecha, Kvasnica, Pělucha