Slezan bere další výhru! V derby zdolal Frýdek-Místek

• sobota 01. února 2014
  • Redakce

Hokejisté opavského Slezanu berou opět tři body. Svěřenci trenérů Josefa Doboše a Karla Suchánka zvítězili na zimním stadionu v Porubě, kde porazili výběr Frýdku-Místku. Opava začala výborně, vytvořila si dvoubrankový náskok, a i když o něj brzy přišla, nesložila se a třemi góly zlomila odpor domácích. Ti už v závěru zápasu pouze snížili na 4:5.

38. kolo, sobota 1. 2. 2014

Frýdek-Místek

Branky a nahrávky: 20. Ivan (Podešva, Stránský), 22. Mach (O.Sluštík), 53. Měkýš (Stránský), 60. Kolařík (Ovšák) – 2. Baďura (Kocián), 5. Kocián (Měch, Baďura), 26. Svoboda (Vítek, Polok), 36. Kocián (Chalupa, Vrabel), 51. Galvas (Kysela, Měch). Rozhodčí: Šutara - Moravec, Rožánek. Vyloučení: 4:6. Využití: 0:2. V oslabení: 0:0. Průběh utkání: 0:2, 2:2, 2:5, 4:5.

Kubáň (5. - 6. Vašíček) - Samiec, Podešva, Čintala, Kolařík, Měkýš, Gajda, Gogolka, Ivan, Stránský, Slovák, Kopún, Mach, Vacula, J. Sluštík, O. Sluštík, Ovšák

Šafránek – Kysela, Galvas, Tichý, Pavelek, Mosler, Vrabel – Černý, Měch, Wolf – Svoboda, Polok, Vítek – Baďura, Chalupa, Kocián

Karel Suchánek (trenér HC Slezan Opava):

Vstup do zápasu se nám povedl, hráli jsme výborně a dali dva rychlé góly. Pak jsme, nechci říct, že polevili, ale hráli jsme komplikovaný hokej a domácím se podařilo vyrovnat. Poté jsme opět zabrali a dali další tři branky. Mrzí mě, že v koncovce jsme nechali domácí zkorigovat výsledek.