Úspěšný reparát, mladší dorostenci porazili Warrior Brno

• sobota 27. září 2014
  • Vojtěch Konečný

Mladší dorostenci Slezanu dokázali odčinit vysokou porážku s Olomoucí. Do utkání, které se hrálo v domovském stánku Válačníků, vstoupili lépe domácí. Ti dokonce jeli ve třinácté minutě trestné střílení, Ondřej Dufek ovšem nepřekonal dobře chytajícího Mochera. Skóre otevřel ve 23. minutě opavský Kvasnica, jenž se dokázal dobře zorientovat v předbrankovém prostoru. Vyrovnat se Brňanům povedlo ve 38. minutě, to se po přečíslení prosadil Kunst. Ve třetí dvacetiminutovce poslal Opavu do vedení opět Kvasnica, jenže ještě v téže minutě srovnal na 2:2 Karel Dufek. Za nerozhodné stavu se šlo do prodloužení, v tom ovšem branka nepadla a o vítězi musely rozhodnout samostatné nájezdy. V těch vsítil rozhodující gól Kvasnica, který tak završil hattrick.

7. kolo, sobota 27. 9. 2014

HCM Warrior Brno

2:3sn (0:0, 1:1, 1:1 - 0:0 - 0:1)

Branky a nahrávky: 38. Kunst (Blaško, Macháň), 56. Dufek K. (Rafaj)- 23. Kvasnica (Frydrych, Blecha), 56. Kvasnica (Frydrych, Blecha), 65. rozhodující nájezd Kvasnica. Rozhodčí: Held - Kříž, Lainka. Vyloučení: 7:12. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 33. Střely na branku: 34:36. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 2:2, 2:3.

Borský - Daněk, Miloš, Jurnečka, Pípa, Kuchař, Rafaj - Mundrych, Kunst, Blaško, Macháň, Dufek K., Růžička, Chalupa, Dufek O., Malý, Bocián

Mocher - Kroček, Mar, Kunc, Lelek, Tůček, Viktorin, Hadamczik - Pělucha, Blecha, Hilšer, Frydrych, Hudečka, Hladoník, Kvasnica, Beránek, Vojtovič