V Havířově třetí výhra na ledě soupeře

• pondělí 03. října 2005
  • Michal Berg

O p a v a - Po nešťastné prohře doma s Vítkovicemi se opavští junioři spravili náladu na ledě druhého týmu tabulky Havířova. Bez nejproduktivnějšího útočníka Weisse a také bez Hermana, který pomáhal dorostu, sehráli opvští zejmna v obraně výborný zápas a díky dvěma využitým přesilovkám nedali Panterům, kteří se už několik zápasů trápí v koncovce, šanci. Opava se ujala vedení v 15. minutě brankou Kapsy, ve druhé třetině přežila čtyřminutovou přesilovku domácích a gólem do šatny ve vlastní přesilovce zvýšil obránce Plachký. Konečnou podobu výsledku dal opět v přesilovce deset minut před koncem Petr Chalupa.

9. kolo, sobota 1. 10. 2005

0:3 (0:1, 0:1, 0:1)

Branky: 15. Kapsa (Polok), 40. Plachký, 50. Chalupa (Fuks). Rozhodčí: Mikula - Jureček, Tuzial. Vyloučení: 6:7, navíc Bindač 10 min. OT. Využití: 0:2. Diváci: 180. Střely na branku: 25:23.

Šafránek - Koma M., Peštuka, Krisl, Slanina (od 21. Zimmer), Balčík, Koma J. - Malík, Sikora M., Sršeň (od 21. Hudeček) - Bindač, Sztefek, Dušek - Majerek, Giesel, Smeták

Krejčí - Huska, Vrabel, Koloničný, Kokavec, Plachký, Tichý - Černý, Kříž, Tůma - Wolf, Kapsa, Polok - Chalupa, Kocián, Fuks - Jurdič