V Prostějově jeden gól na body nestačil

• čtvrtek 08. ledna 2004
  • Michal Berg

P r o s t ě j o v - Vyrovnaný zápas na hané rozhodla první třetina, v níž si domácí brankami Adamce a Světlíka vybudovali dvoubrankový náskok. Druhá třetina přinesla Opavě šanci na srovnání, ze Vsetína hostující Dubec ale spálil jasnou šanci. Opava tak skórovala pouze z přesilovky 5:3, gól dal Vosátko. Výborný výkon podali oba brankáři, za Opavu nastoupila kompletní řada Vsetína Ambruz - Hruška - Dubec.

, středa 7. 1. 2004

HK Jestřábi Prostějov

3:1

2. Adamec (Hradecký, Malinský), 16. Světlík (Šakarov), 27. Palinek - 25. Vosátko (Šebesta). Rozhodčí: Blecha - Drobílek, Jeletz. Vyloučení: 8:7. Využití: 1:1. Diváci: 1200. Střely na branku: 30:31.

Maláč - Ševčík, Malinský, Světlík, Šeda, Vlček, Dvořák, Rekem - Černý, Palinek, Smejkal - Janeček, Procházka, Šakarov - Streit, Adamec, Hradecký.

Hamrla - Vosátko, Vnenk, Přibyla, Tůma, Kramný, Dresler - Zdeněk, Sochorek, Šebesta - Dubec, Hruška, Ambruz - Mikšan, Harazim, Rozum.