Klub – Stadion a vstupenky

Stadion a vstupenky

Opavský zimní stadion byl postaven v roce 1953, zastřešen pak byl jako třetí v republice byl v roce 1956. Jeho současná kapacita je 5500 diváků. Stadion se nachází téměř ve středu města, blízko muzea, přímo na příjezdové trase od Ostravy. Z vlakového nádraží 10 minut chůze směrem vpravo. Parkovat se dá buď přímo u stadionu, nebo na parkovišti u obchodního centra naproti stadionu. Součástí ZS je také restaurace (kontakt – p. Kupka 777 247 124). Provoz hotelu na zimním stadionu byl zastaven.

V roce 2000, k příležitosti pořádání MEJ v kuželkách, dostal stadion novou modrozelenou fasádu a i v útrobách došlo k mnoha vylepšení. Ve vestibulu byl postaven Hokejbar, stadion dostal nové osvětlení (nyní již vyhovuje parametrům pro televizní přenosy), drobné úpravy doznaly také prostory šaten. V roce 2003 pak byla vyměněna ledová plocha, mantinely a příslušenství střídaček a byla postavena nová strojovna.

Na stadionu je stánek s občerstvením, prodává se běžný sortiment, tj. pivo, nealko, párky, bagety, chipsy atd. Nechybí automaty na teplé či studené nápoje a brusírna bruslí. Ve vestibulu se také nachází hokejový bar Bonello, který je otevřen příležitostně při hokejových akcích.

Návštěvní řád stadionu

Návštěvní řád stadionu je k dispozici ke stažení ve formátu .docx.

Stadion na mapě

Adresa Zimního stadionu města Opavy: Zámecký okruh 8, 746 01 Opava. GPS souřadnice: Loc: 49°56'15.324"N, 17°54'39.126"E

Vstupenky

Vstupenky na zápasy základní části druhé ligy:
plné vstupné – 80 Kč
ženy, ZTP, důchodci, děti 12-18 let –  40 Kč