Z Vysočiny se Slezan vrací s prázdnou, Havlíčkův Brod Opavu vynuloval

• sobota 19. října 2024
  • Tomáš Chalupa

Opavě sobotní zápas s Havlíčkovým Brodem nevyšel. Slezan na Vysočině vyšel střelecky naprázdno a sám naopak čtyřikrát inkasoval. Vítěznou se tak stala hned první branka Rulce. Červenobílým se venku s Havlíčkovým Brodem nedaří dlouhodobě, na vítězství z ledu Bruslařů Zdráhalova parta čeká už čtyři roky. Ve středu si Opava může spravit chuť v Kravařích s Novým Jičínem.

10. kolo, sobota 19. 10. 2024

BK Havlíčkův Brod

Branky a nahrávky: 25. Rulc (Holenda, M. Krejčí), 28. Kopic (Endál, Pártl), 41. Valášek (Melenovský, Tecl), 54. Kopic (Pártl). Rozhodčí: Marek Trnka – Tomáš Kučera, Goran Jurak. Vyloučení: 4:5. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 231. Průběh zápasu: 4:0.

Nečas (Č. Novák) – J. Novák (C), Vala, J. Kuchta, P. Vašíček, Kerber, Benák, M. Krejčí – Tecl, Valášek (A), Melenovský – Endál, Pártl, Kopic – Bureš, A. Rauš, P. Kuchta (A) – Střecha, Rulc, Holenda – Dymák. Trenér: Petr Novák

Slíž (Šindelka) – Gřesík, R. Štěpánek, Thiel, Šindelář (C), Foltýn, Ficek, Pachula – Havel, A. Beránek, Kadula, M. Buršík, Rousek (A), Matějka, Adamec, Štindl (A), Brodek, Krejsa, Häring, Jakub Ludvík. Trenér: Pavel Zdráhal

Pavel Zdráhal (trenér Opavy): Domácí vyhráli zaslouženě. Byli na tom lépe pohybově, byli živější. V první třetině jsme přežili pětiminutové oslabení, bohužel pak ve druhé třetině byla otázka času, kdy dostaneme gól. Z týmu jsem dnes dnes cítil, že jsme neměli na to, abychom Brod více potrápili. Na začátku třetí třetiny dali domácí na 3:0 a bylo po zápase. Tahali jsme za kratší konec a jen díky Marku Slížovi zápas neskončil větším rozdílem.