SDO: Slezan podlehl v souboji o první místo smolně Porubě

Zápas18.12.2017 | Redakce
Opavští starší dorostenci zajížděli v bitvě o první místo nadstavby na led nedaleké Poruby. V atraktivním derby hosté vedli, body si ale nakonec neodvezli. Slezan v utkání nastřelil hned několikrát brankovou konstrukci. "Nevyhrál lepší, ale šťastnější tým," hodnotil prohru 2:3 opavský trenér Repper.
N4, pátek 15.12.2017
3:2(0:1, 1:0, 2:1)
Branky a nahrávky Opavy: 3. Bílý (Bjurkland), 45. Pělucha (Zouhar, Fichna). Vyloučení: 3:3, navíc Vavřík (POR) 5 min. + OK. Využití: 0:0. Diváci: 71. Průběh utkání: 0:1, 2:1, 2:2, 3:2.
HC RT TORAX Poruba:
HC Slezan Opava: Fichna – Pachula, Kroček, Vilinskij, Kažimír, Zouhar – Římský, Kovačič, Pělucha, Bjurkland, Pieczonka, Adamczyk, Bitomský, Bílý

Ohlasy trenérů

Martin Repper (Hokejový klub Opava):
"Porážka je možná krutá, ale kluci odcházeli s hlavou nahoře, protože odehráli výborný zápas. Chtěl bych soupeři pogratulovat k výhře, nicméně myslím si, že nevyhrál lepší, ale šťastnější tým. V zápase jsme nastřelili několik tyček, kde se utkání mohlo zlomit v náš prospěch, ale takový je sport. Jedeme dále, nadstavba je dlouhá, a tak se může stát, že za čtrnáct dnů se vše opět otočí a bude jinak.


Aktuálně na webu